google

  elektryka, instalacje elektryczne, oświetlenie

  Kursy walut 18.10.2019
  1 USD
  3.8503
  -0.0135
  1 EUR
  4.2844
  -0.0005
  1 CHF
  3.8969
  0.0067
  1 GBP
  4.9671
  0.0215
  1 RUB
  0.0602
  -0.0002
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Katalog firm
  • O firmie

  Bydgoskie Zakłady Elektromechaniczne BELMA S.A.
  Bydgoskie Zakłady Elektromechaniczne BELMA S.A.

  Bydgoskie Zakłady Elektromechaniczne BELMA S.A.


  BELMA jest uznanym producentem elektrycznej aparatury w wykonaniu przeciwwybuchowym. Urządzenia te mają zastosowanie w instalacjach elektrycznych występujących głównie w przemyśle wydobywczym, stoczniowym czy chemicznym.

  Siedziba firmy Belma

  BELMA należy do najstarszych zakładów przemysłowych w regionie kujawsko – pomorskim. Początek działalności firmy datuje się na 1868 rok. Rozpoczynając od zakładu ślusarskiego firma produkowała kolejno urządzenia dla kolejnictwa, motoryzacji, przemysłu zbrojeniowego, górnictwa i realizowała różnego rodzaju usługi przemysłowe.

  BELMA obecnie to nowoczesna firma pod względem technicznym i organizacyjnym, zdolna zaspokajać potrzeby wymagających klientów z kraju, Unii Europejskiej jak i świata. Posiada odpowiedni potencjał techniczno-produkcyjny i wysoko wykwalifikowany zespół doświadczonej kadry inżynieryjno-technicznej.

  BELMA  posiada własne biura konstrukcyjne, w których zatrudnia specjalistów z zakresu mechaniki, elektrotechniki i elektroniki projektujących  nowoczesne  wyroby. Wykorzystując  w  procesie  projektowania i produkcji komputerowe systemy wspomagania jak również wieloletnie doświadczenie w precyzyjnej obróbce metali BELMA z powodzeniem dostarcza swoim klientom kompleksową, zintegrowaną usługę „od projektu do wyrobu”.

  BELMA od ponad 10-ciu lat stosuje system zarządzania oparty na wymaganiach norm serii EN-ISO 9000, gwarantujący spełnienie najwyższych wymagań jakościowych naszych klientów.

  BELMA posiada Ośrodek Wypoczynkowy w Kadzionce, który umożliwia  pracownikom Spółki integrację i wypoczynek, jak również oferuje swoje usługi rekreacyjne klientom zewnętrznym.

  BELMA obecnie jest członkiem Polskiej Grupy Zbrojeniowej, dzięki czemu posiada zwiększone możliwości rozwoju i wzmocnioną pozycję na rynku. 

  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.